DMX CLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DMX CLAN

DMX CLAN
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 DMX VS CS MASTERS

Ići dole 
+5
m0k1
SharkeY
FederalAgent
[DMX]Zokinho
PiNk PaNtEr
9 posters
AutorPoruka
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:04 pm

Ev igrali smo cw sa mastersima...igrali smo 2 mape(dd2 i inferno)....dd2 smo ih udvali,a inferno smo zijanili 16-11(jbg)po meni na tom cw najbolji je bio federalagent i nikita!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:06 pm

federal i nikita sami ih oduvali!!!!al smo ih sprzili dd2....oj!!!
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:06 pm

ocemol nastavljat ovaj cw(3 mapa)
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:07 pm

????????
Nazad na vrh Ići dole
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:08 pm

e da sam ja bio tu ne bi bilo tako inferno bi ih razguzili tu znam dobru taktiku!
Nazad na vrh Ići dole
FederalAgent
noob
noob
FederalAgent


Broj poruka : 79
Godina : 32
Location : Bor
Datum upisa : 11.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:16 pm

DMX VS CS MASTERS Dd2ym2

DMX VS CS MASTERS Infernonc4


vidite mi scor na inferno :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mycomputeronline.info/
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:20 pm

hm sramota ovaj sharkey 0 ubistava u inf. ccc a zar nije malo cudno ovaj voyle u dd2 najgori u infernu Najbolji ubedljivo cinimi se da je
to bilo paljenje necega
Nazad na vrh Ići dole
SharkeY
Moderator
SharkeY


Broj poruka : 55
Godina : 28
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:26 pm

AU danas me stwarno nije islo ja mislim da smo i zbog mene izgubili , a dust2 sam lepo igro
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:38 pm

Ja am danas odigrao ocajno...Bas me nije htelo...
Nazad na vrh Ići dole
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:40 am

hmmm,nikita ako dobro igra,onda je verovatno to snake ili gestapo (njena braca)... Very Happy Very Happy Very Happy (shala narawno)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
yolhe
CS frik
CS frik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:27 am

Ako niste razumeli admine na serveru pobedili smo vas obe mape zbog vaseg nedolicnog ponasanja....a da... da bi se "palilo nesto" mora da se izadje iz cs ako to neznate ...posto vidim da neznate pozzz i srecno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:36 am

yolhe ::
Ako niste razumeli admine na serveru pobedili smo vas obe mape zbog vaseg nedolicnog ponasanja....a da... da bi se "palilo nesto" mora da se izadje iz cs ako to neznate ...posto vidim da neznate pozzz i srecno Very Happy
Mi smo lepo razumeli admine...Ti si se nesto gadno zbunio...
zz
Nazad na vrh Ići dole
yolhe
CS frik
CS frik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:08 am

Pa vidim kolko razumete...Ne znate ni cw da igrate...Admin kaze knife mode vi pucate iz pistolja...LOL.... Izgleda nikad niste ni igrali mecheve posto ne znate ni pravila...Ali dobro ima vremena,naucicete se DMX VS CS MASTERS 609250
Nazad na vrh Ići dole
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:08 am

yolhe ::
Ako niste razumeli admine na serveru pobedili smo vas obe mape zbog vaseg nedolicnog ponasanja....a da... da bi se "palilo nesto" mora da se izadje iz cs ako to neznate ...posto vidim da neznate pozzz i srecno Very Happy
ja se smo pitam da li si ti normalan???? kakwo bre izlazhenje iz cs-a....care ti ochigledno neznash shta je HACK... ti mislish na neki zastareli ECC... DMX VS CS MASTERS 665559 nije tebi lako DMX VS CS MASTERS 742173 DMX VS CS MASTERS 665559 DMX VS CS MASTERS 665559
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:10 am

yolhe ::
Pa vidim kolko razumete...Ne znate ni cw da igrate...Admin kaze knife mode vi pucate iz pistolja...LOL.... Izgleda nikad niste ni igrali mecheve posto ne znate ni pravila...Ali dobro ima vremena,naucicete se DMX VS CS MASTERS 609250
Mi smo igrali za razliku od vas...
Sto je onda promenio tablu kada smo stigli do 16 na dd2 ako ste vi dobili tablu?
Nazad na vrh Ići dole
N1K1T4
Admin
N1K1T4


Broj poruka : 10
Godina : 32
Location : Subotica, Srbija
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 10:55 am

0$T0Y4 '95 ::
hmmm,nikita ako dobro igra,onda je verovatno to snake ili gestapo (njena braca)... Very Happy Very Happy Very Happy (shala narawno)

Ostoja ovim me smaras i na serveru! Pa dete moje da li si ti normalan! Kako moze neko za mene da igra svaki dan Question Exclamation Uvek kada igram cs ti kazes da to neko cini umesto mene, sad si vec preterao Exclamation Nisam ja pro, ali nisam ni toliki bot kao sto ti mislis, pa za ova 3-4 meseca koliko igram bilo bi sramota da nesto nisam i naucila, a moze i mene ponekad malo da use*e, zar ne Question Exclamation Uostalom, moja braca imaju pametnija posla nego da vise ceo dan pred racunarom(a jedan ide i na fax)... Tako da... Nadam se da vise neces pricati gluposti... DMX VS CS MASTERS 804829
Nazad na vrh Ići dole
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:07 pm

tako je ostavi igrace na miru!! afro DMX VS CS MASTERS 870487 DMX VS CS MASTERS 248622
Nazad na vrh Ići dole
~Moonlight~
CS frik
CS frik
~Moonlight~


Broj poruka : 11
Datum upisa : 16.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:29 pm

Ostoja nemoj da lupetash Very Happy ja sam stekla utisak da N1K1T4 igra cak bolje od Snake-a... DMX VS CS MASTERS 835625
Obichno ima lep score na nashim serverima...stwarno nema teorije da neko non-stop igra za nju... Razz
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:55 pm

yolhe ::
Ako niste razumeli admine na serveru pobedili smo vas obe mape zbog vaseg nedolicnog ponasanja....a da... da bi se "palilo nesto" mora da se izadje iz cs ako to neznate ...posto vidim da neznate pozzz i srecno Very Happy
KAKAVO NEDOLICNO PONASANJE????
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:56 pm

N1K1T4 ::
0$T0Y4 '95 ::
hmmm,nikita ako dobro igra,onda je verovatno to snake ili gestapo (njena braca)... Very Happy Very Happy Very Happy (shala narawno)

Ostoja ovim me smaras i na serveru! Pa dete moje da li si ti normalan! Kako moze neko za mene da igra svaki dan Question Exclamation Uvek kada igram cs ti kazes da to neko cini umesto mene, sad si vec preterao Exclamation Nisam ja pro, ali nisam ni toliki bot kao sto ti mislis, pa za ova 3-4 meseca koliko igram bilo bi sramota da nesto nisam i naucila, a moze i mene ponekad malo da use*e, zar ne Question Exclamation Uostalom, moja braca imaju pametnija posla nego da vise ceo dan pred racunarom(a jedan ide i na fax)... Tako da... Nadam se da vise neces pricati gluposti... DMX VS CS MASTERS 804829
jes ostoja ostravi je na miru!!!
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 4:55 pm

PiNk PaNtEr ::
yolhe ::
Ako niste razumeli admine na serveru pobedili smo vas obe mape zbog vaseg nedolicnog ponasanja....a da... da bi se "palilo nesto" mora da se izadje iz cs ako to neznate ...posto vidim da neznate pozzz i srecno Very Happy
KAKAVO NEDOLICNO PONASANJE????
Ma lupa decko...
Verovatno je mislio na OPOMENE za say,ali nismo bili prekrsili limit...
Kazem ja,zbunio se decko...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DMX VS CS MASTERS Empty
PočaljiNaslov: Re: DMX VS CS MASTERS   DMX VS CS MASTERS Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DMX VS CS MASTERS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DMX CLAN :: Odigrani CW-ovi-
Skoči na: