DMX CLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DMX CLAN

DMX CLAN
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obavestenje za Admine...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 11:48 am

Cim sam napravio forum.. za sat vremena bilo je 3 admina.. sto je mnogo... pre 2 dana bilo je 6-7 administratora... to je previse!!!

Zato se i desilo ovo sto se desilo lol!

Jbg kada ne razmisljate... Razz

Dok se malo ovo ne smiri pa cu nekima vratiti admine... a sada ce vecini biti oduzet ... nadam se da je to ok?

odgovorite na post... Pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 11:54 am

daj mi za sada samo moderatora.to ne moze da skodi. a u pocetku je bilo 3 admina, pa je admina dobila i ta sandra. ja sam onda oduzeo admina sharkyju i njoj. pa smo ostali samo ja,nickname,nikita, i ti admini. sto je opet mnogo!
Nazad na vrh Ići dole
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 11:59 am

[DMX]Zokinho ::
daj mi za sada samo moderatora.to ne moze da skodi. a u pocetku je bilo 3 admina, pa je admina dobila i ta sandra. ja sam onda oduzeo admina sharkyju i njoj. pa smo ostali samo ja,nickname,nikita, i ti admini. sto je opet mnogo!




Jeste mnogo.. ja sam tek sad video da ta nikita ima bas Admina.. lol

bices ti i nickname moderator.. videcemo posle..
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
SharkeY
Moderator
SharkeY


Broj poruka : 55
Godina : 28
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 8:29 pm

Citat :
Cim sam napravio forum.. za sat vremena bilo je 3 admina.. sto je mnogo... pre 2 dana bilo je 6-7 administratora... to je previse!!!

Zato se i desilo ovo sto se desilo

Jbg kada ne razmisljate...

Dok se malo ovo ne smiri pa cu nekima vratiti admine... a sada ce vecini biti oduzet ... nadam se da je to ok?

odgovorite na post... Pozdrav!!!
Ocu li i ja dobiti kasnije admina pLEASE
Nazad na vrh Ići dole
N1K1T4
Admin
N1K1T4


Broj poruka : 10
Godina : 32
Location : Subotica, Srbija
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 4:42 pm

Intrus ::
[DMX]Zokinho ::
daj mi za sada samo moderatora.to ne moze da skodi. a u pocetku je bilo 3 admina, pa je admina dobila i ta sandra. ja sam onda oduzeo admina sharkyju i njoj. pa smo ostali samo ja,nickname,nikita, i ti admini. sto je opet mnogo!




Jeste mnogo.. ja sam tek sad video da ta nikita ima bas Admina.. lol

bices ti i nickname moderator.. videcemo posle..

"ta nikita" je clan DMX klana i ne vidim razloga da nema admina, cim zna da ga koristi kako treba... Obavestenje za Admine... 248622
Nazad na vrh Ići dole
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 7:14 pm

OK.. nema problema.. dobices admina.. ali jbg morao sam svima da skinem jer nisam znao kome su provalili mail.. Suspect

a ispalo je da je djuri neko ceprko po mailu xD
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
SharkeY
Moderator
SharkeY


Broj poruka : 55
Godina : 28
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 12:10 am

Intrus ::
OK.. nema problema.. dobices admina.. ali jbg morao sam svima da skinem jer nisam znao kome su provalili mail.. Suspect

a ispalo je da je djuri neko ceprko po mailu xD

da... No
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 2:16 pm

moraju se oduzet skodi foru
Nazad na vrh Ići dole
N1K1T4
Admin
N1K1T4


Broj poruka : 10
Godina : 32
Location : Subotica, Srbija
Datum upisa : 10.12.2007

Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 3:49 pm

Intrus ::
OK.. nema problema.. dobices admina.. ali jbg morao sam svima da skinem jer nisam znao kome su provalili mail.. Suspect

a ispalo je da je djuri neko ceprko po mailu xD

Drzim te za rec Exclamation Or else... Obavestenje za Admine... 870487 Just kidding xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obavestenje za Admine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za Admine...   Obavestenje za Admine... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestenje za Admine...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» >>>OBAVESTENJE ZA SVE CLANOVE<<<
» Obavestenje za clanove foruma!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DMX CLAN :: Obavestenje-
Skoči na: